9.9. 2017 – Memoriál M.Vojče

Dnešní podzimní sobota patřila hasičům, kteří se sjeli do areálu FC Cheznovice na již tradiční soutěž v netradičních disciplínách. Dorazili hasiči z Olešné, Příkosic, Veselé, Čičova, Kamenného Újezda a rodinný tým „Máryna“ složený z hasičů a hasiček z Cheznovic, Olešné a Jiviny. Ženské družstvo dorazilo z Olešné, Příkosic a Kotopek. Všechna družstva se utkala ve dvou štafetách a v požárním útoku. Jednotlivci bojovali v pití piva „na ex“ o cenu Pivní savec. Tu si vybojovala za ženy Karolina Kapounová z Příkosic a mezi muži vyhrál Zdeněk Šubrt z Cheznovic. Oba putovní poháry pro vítěze soutěže putovaly do Příkosic.

Muži:                                     Ženy:

  1. Příkosice                           1. Příkosice
  2. Čičov                                2. Olešná
  3. Olešná                              3. Kotopeky
FOTOGALERIE

FOTOGALERIE

 

 

 

 

Comments are closed.