14.10. 2017 – Soutěž Plamen

Dnešní  sobotu strávili Mladí hasiči na podzimním kole soutěže Plamen v Dobřívě. Sešlo se zde 27 pětičlenných družstev ve 3 kategoriích. Celou dobu je provázelo krásné slunečné počasí. Ačkoli většina družstva byli nováčci, kteří se připravovali na soutěž teprve od září, zaběhli trať a splnili úkoly na stanovištích tak, že družstvo skončilo na krásném 5.místě ze 12 startujících. Je to super výsledek a dětem k výkonu blahopřejeme. Jen tak dál, nováčci.

 

22.4. 2017 – Noční dětská soutěž

Sobotní večer a začínající noci strávili Mladí hasiči na okresní noční soutěži v Dobřívě.  Na trať vybíhala družstva složená ze starších i mladších dětí, vždy po 4 nebo po 5.  Za Cheznovice startovala dvě družstva. Na trati je čekalo několik disciplín, jako hod granátem, zdravověda, přechod po laně, skákání v pytli i vědomostní disciplíny. Po ukončení soutěže dostalo každé dítě špekáček na opečení a malou odměnu.

11.3. 2017 – Pexeso Týček

Dnešní dopoledne strávili Mladí hasiči v sále Kulturního domu v Týčku. Odehrávala se zde okresní soutěž v hraní Pexesa. Po třech kolech rozhodčí vyhodnotili výsledky a došlo na rozstřel čtyř nejlepších v kategorii Mladší žáci. V té byla i zástupkyně Cheznovic, Anna Šlapáková, která nakonec vysoutěžila 2.místo. Starší dívky si zde po skončení základních kol splnily odznak odbornosti strojník a preventista.

18.2. 2017 – soutěž Uzlování Zaječov

Dnes se Mladí hasiči zúčatnili soutěže ve vázání uzlů na čas v Zaječově. Startovalo věkově smíšené družstvo za starší a z 10 zúčastněných družstev obsadili 6.místo.

Druhá část soutěže byla soutěž jednotlivců, kde se umístili mezi 27 soutěžícími naši takto:

Šlapáková Anna   24.místo (mladší žák)

Humlová Denisa    19.místo

Suttrová Eliška   11.místo

Mudrová Aneta   8.místo

Vaníková Monika   7.místo

22.10. 2016 – Plamen podzim

Tuto podzimní sobotu strávily děti ve Stupně. Soutěžilo družstvo starších doplněné o jednu mladší. Nejdříve si zaběhly dva pokusy útoku požárních dvojic a poté vyrazily do lesa na trasu plnou disciplín.

20.8. 2016 – soutěž Mirošov

Sobotní dopoledne strávila 7členná skupina Mladých hasičů v Mirošově na hřišti. Zúčastnili se zde soutěže O putovní pohár města Mirošov v kategorii dětí. Soutěžilo se pouze v požárním útoku na dva pokusy, který děti zvládly bravurně. Družstvo bylo poskládáno z mladších i starších dětí a svůj lepší čas měly 29:76 vt. Jelikož byla hodnocena mladší i starší družstva současně a ne podle kategorií, naše družstvo vybojovalo 6.místo. Všem se na soutěži líbilo a od pořadatelů obdrželi kromě diplomu ještě balík sladkostí. Po ukončení dětské soutěže vystřídali děti na startu dospělí v kategorii ženy a muži.

21.5. 2016 – soutěž Plamen

21.5. absolvovali Mladí hasiči nejdůležitější soutěž jarní sezony – 2.část okresní soutěže Plamen, která se konala v Nevidě. Tady děti zúročily všechny své dovednosti, které se naučily během schůzek. Úspěšně prošly všemi disciplínami a po vyhodnocení celkových výsledků se dočkaly zasloužené odměny – poháru za 3.místo. Tohoto skvělého výsledku dosáhli Mladí hasiči po pouhých 18 měsících, které uběhly od založení Mladých hasičů. Cestou ze soutěže jsme s dětmi navštívili Hamernický den v Dobřívě.

FOTOGALERIE

                            FOTOGALERIE

 

 

 

 

Požární útok

16.4. 2016 – Noční soutěž Volduchy

Dnešní večer a začátek noci strávili naši Mladí hasiči v kempu Veselý Habr u Volduch. Konala se zde okresní noční soutěž, která zahrnovala osm disciplín zručností a dovedností. Počasí nám celkem přálo, pršet začalo až po doběhnutí poslední hlídky. Děti v cíli čekal teplý čaj a opékání špekáčků.

OSH Jarmila Baslová:

Vážení vedoucí posílám vám umístnění vašich družstev z noční soutěže 16.4.2016 ve Volduchách . Pro mě vyhrály všechny děti které se zúčastnily soutěže a doběhly do cíle .Všem moc děkuji za statečnost a zároveň děkuji rozhodčím ,vedoucím , rodičům, hasičům z Volduch kteří se ujali zajištění soutěže. Soutěžilo na 30 hlídek .

Pětičlenné hlídky:

1 místo – hlídka č.17 NĚMČOVICE

2 místo – hlídka č. 28 CHEZNOVICE

3 místo  – hlídka č. 2 KŘÍŠE

4 místo –  hlídka č. 8 ZBIROH

5 místo –  hlídka č. 6 CHEZNOVICE

6 místo –  hlídka č. 18 HRÁDEK

12.3. 2016 – Pexeso Cheznovice

V sobotu ráno se sjely sbory z celého okresu se svými Mladými hasiči na soutěž v Pexesu. Hráči byli rozděleni do tří kategorií – předškoláci, mladší a starší žáci. Dorazilo téměř 150 dětí. Všichni odehráli 3 základní kola, ze kterých pokračovali vyřazovacím způsobem hráči s nejvyšším počtem bodů. Z našich dětí měli největší štěstí předškoláci. Na 3.místě se umístil Jaroušek Stenzel  a na 1.místě Lucinka Kasíková.

5.3. 2016 – Zaječovské uzlování

Dnešní den strávili Mladí hasiči v Zaječově na soutěži ve vázání uzlů. Sjela se sem více jak stovka dětí, které soutěžily ve třech kategoriích. Naše děti se se svými výkony držely těsně za polovinou výsledkové listiny. Družstvo mladších nakonec obsadilo 8.místo a družstvo starších 5.místo. V soutěži jednotlivců uspěla nejlépe z mladších žáků Pavlína Popelková na 16.místě a ze starších Aneta Mudrová na 10.místě. Všechny děti se velice snažily a své časy oproti nácvikům velice zlepšily.